X
تبلیغات
چاپ افست

چاپ افست

چاپ رول آپ آویز

چاپ رول آپ آویز با کیفیت

چاپ رول آپ آویز ،رول آپ در نمایش تبلیغات و اطلاع رسانی در غرفه های نمایشگاهی، کنفرانس های خبری، سالن های همایش، سمینار ها و مکان های عمومی کاربرد فراوانی دارد.

شما باید فضای زیادی برای جلب توجه عموم به پیام خود داشته باشید. به همین دلیل بنر رول آپ نمایشگاهی بهترین راه برای اعلام قیمت یا معرفی محصول جدید و هم چنین افزایش میزان شناخت از یک نام تجاری است.

بعلاوه ضامن تبلیغ در نمایشگاه هایی است که مدت زمان طولانی ادامه خواهند یافت، و هم چنین تبلیغات در بهترین کیفیت انجام خواهد شد.پس باید در انتخاب خود دقت داشته باشیم.

بنر های استند رول آپ یکی از مهم ترین نمایشگر های تبلیغاتی بوده که تاثیر زیادی در فروش و معرفی محصولات فروشگاه ها، مکانهای تجاری و کسب و کار دارد.

بنر رول آپ به شرطی که به درستی طراحی شود، میتواند مانند یک آگهی تبلیغاتی در روزنامه، تلویزیون یا رادیو مورد توجه واقع شود.

مزایای چاپ پاپ آپ این است که این سازه پاپ آپ به راحتی باز و بسته میشود و زمان زیادی را از شما نمیگیرید. در نهایت میتوانیم به نورپردازی در بالای سازه پاپ آپ اشاره کنیم که سبب میشود طرح به جذابیت بیشتری در معرض دیده مخاطبان قرار بگیرد.

رول آپ آویز با استفاده از قلاب تعبیه شده در آن به راحتی می توانید از هر نقطه آویزان کنید.

دیگر مطالب : هزینه طراحی رول آپ ، چاپ پاپ آپ تهران ،انواع پاپ آپ و قیمت آن 

چاپخانه ایران زمین در چاپ انواع رول آپ و پاپ آپ فعالیت میکند و بهترین کیفیت را به شما مشتریان عزیز ارائه میدهد.

برای چاپ استند رول آپ آویز میتوانید با چاپخانه ایران زمین در ارتباط باشید.

چاپ استند رول آپ و پاپ در انواع مدل های مختلف را به ما بسپارید ! 


برچسب‌ها: چاپ رول آپ,چاپ پاپ آپ,چاپ رول آپ آویز,
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ساعت ۱۶:۵۵ توسط اهورا وب دسته : نظر(0)

هزینه طراحی رول آپ

هزینه طراحی رول آپ ، مرحله نخست در طراحی رول آپ انتخاب سبک طراحی است. در ابتدا سبک و نوع طراحی بوسیله متخصصان شرکت تبلیغاتی RGB و با نظرات شما انتخاب میشود. سبک طراحی متناسب با نوع فعالیت و خدمات شما انتخاب میشود.

سپس اطلاعات موردنیاز با استفاده از فرم دریافت اطلاعات جمع‌آوری میشود. در این مرحله، ایده پردازی طراحی رول آپ انجام شده و با مقایسه ایده‌ های هر طراحی،انجام پروژه آغاز میشود. این طرح، برای تائید توسط شما ارسال خواهد شد.

با تائید سبک طراحی و ایده طراحی، مرحله اول طراحی رول آپ به پایان میرسد. درواقع طراحی رول آپ تلفیقی از ایده و طرح و رنگ است که در مراحل بعد این ایده به طرح اصلی تبدیل‌ شده و رنگ‌ آمیزی میشود.

ایجاد طرح اصلی رول آپ

بعد از ایجاد طرح اولیه و ایده پردازی، مرحله اصلی طراحی رول آپ شروع میشود. با استفاده از بروز ترین ابزار‌ ها و متد‌ ها، طرح اولیه به طرح کامپیوتری تبدیل میشود.

کلیه مراحل طراحی رول آپ باکیفیت و دقت بسیار بالا صورت میپذیرد. تمامی طراحی‌ ها برای رسیدن به نتیجه نهایی مورد تغییر و بررسی دپارتمان مخصوص قرار خواهند گرفت تا از صحت انجام کار اطمینان حاصل شود.

طرح‌ منتخب برای شما ارسال میشود تا مورد تائید، توسط شما قرار بگیرد. بعد از تایید طرح، قسمت‌ های مختلف طرح برای رسیدن به نتیجه مطلوب اصلاح میشود.

هدف اصلی در این مرحله ایجاد با کیفیت‌ ترین طراحی ممکن است که بتوان با استفاده از مراحل بعدی خروجی نهایی مناسب را از آن تهیه کرد.

رنگ‌ آمیزی طرح رول آپ

در مرحله قبل از طراحی استند، طرح اصلی ایجاد شد. با استفاده از طیف‌ های رنگی و انتخاب رنگ‌ های مناسب، مجموعه رنگی برای طراحی استند ایجاد میشود.

سپس با استفاده از مجموعه رنگی، رنگ‌ آمیزی با تکنیک‌ های گوناگون و متنوع برای خلق نتیجه مناسب صورت میپذیرد. در این مرحله از استند درواقع طرح سیاه‌ و سفید به طرحی با ترکیب رنگ‌ ها تبدیل میشود.

هدف اصلی در این مرحله از طراحی رول آپ ، انتخاب بهترین رنگ‌ ها به همراه تکنیک‌ های رنگ‌ آمیزی است تا جلوه‌ ای متفاوت و زیبا را بتوان خلق کرد. نتیجه نهایی این مرحله نیز برای تائید توسط شما ارسال خواهد شد. طراحی استند در این مرحله کامل میشود.

خروجی نهایی طراحی رول آپ

در این مرحله، خروجی طراحی رول آپ با بالا ترین کیفیت ممکن تهیه میشود. خروجی طراحی رول آپ در فرمت‌ های متفاوت، متناسب با نیاز شما ایجاد میشود.

طراحی رول آپ در چندین فاز مختلف صورت میپذیرد تا نتیجه مطلوب بدست آید. هم چنین بعد از اتمام پروژه میتوانید از پشتیبانی شرکت تبلیغاتی RGB بهره‌ مند شوید.

برای طراحی و چاپ رول آپ میتوانید با بهترین چاپخانه ، چاپخانه ایران زمین در ارتباط باشید تا در نمایشگاه ها بدرخشید.


برچسب‌ها: هزینه چاپ پاپ آپ,هزینه طراحی پاپ آپ,هزینه طراحی رول آپ,
+ نوشته شده در شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ساعت ۱۶:۴۳ توسط اهورا وب دسته : نظر(0)

چرا رول آپ استفاده کنید؟

استند رول آپ به دو نوع رول آپ ثابت و رول آپ موتوردار یا گردان تقسیم می شود. پلات لمینت ، کنواس و ‏ورق ‏pvc‏ پر کاربردترین مدیاهای مورد استفاده برای رول آپ است.

رول آپ در نمایش تبلیغات و اطلاع رسانی در غرفه های نمایشگاهی، کنفرانس های خبری،سالن های همایش، سمینارها و مکان های عمومی کاربرد فراوانی دارد.
چاپ رول آپ

چاپ رول آپ یک صفحه کلاسیک مورد استفاده در مکان های تجاری و نمایشگاهها است. سالهاست که نمایشگرهای تبلیغاتی صفحه ای به خاطر کارایی بالا بسیار مورد پسند کاربران قرار گرفته است. استفاده از چاپ رول آپ به عنوان یکی از نمایشگرهای تبلیغاتی بسیار ساده است.

شما باید فضای زیادی برای جلب توجه عموم به پیام خود داشته باشید. به همین دلیل بنر رول آپ نمایشگاهی بهترین راه برای اعلام قیمت یا معرفی محصول جدید و همچنین افزایش میزان شناخت از یک نام تجاری است. به علاوه ضامن تبلیغ در نمایشگاه هایی است که مدت زمان طولانی ادامه خواهند یافت، و همچنین تبلیغات در بهترین کیفیت انجام خواهد شد.پس باید در انتخاب خود دقت داشته باشیم.

مزایای استند رول آپ :

*سبک وزن بودن
*حمل و نقل آسان
*قابلیت استفاده مجدد
* راه اندازی ساده
*ساخته شدن از مواد با دوام

چرا رول آپ استفاده کنید؟، این سوال برای همه ی کسانی که اقدام به سفارش و چاپ رول آپ کرده اند پیش آمده است که دلایل و مزایای آن در بالا ذکر شده است و امیدوارم که به کاربردی بودن این سازه ی نمایشگاهی پی برده باشید.

چاپ رول آپ با کیفیت را میتوانید به چاپخانه ایران زمین بسپارید و در زمینه ی چاپ انواع سازه های نمایشگاهی مانند : 

چاپ پاپ آپ 

چاپ کاتالوگ

میز کانتر

قاب فنری

تخته شاسی

راه های ارتباطی با چاپخانه ایران زمین :

Phone: 02188893140
Fax: 02188893140


برچسب‌ها: چاپ رول آپ,قیمت چاپ رول آپ,مزایای استفاده از رول آپ,هزینه چاپ پاپ آپ,
+ نوشته شده در چهارشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۰۹ توسط اهورا وب دسته : نظر(0)